Absolvovala jsem Akademii homestagingu a interierového designu v Praze, 5 let jsem se věnovala studiu principů feng shui ve Škole feng shui v Brně (hlavním tématem bylo tzv. "zdravé bydlení"), zúčastnila jsem se několika seminářů o teorii barev a jejich působení na zdraví a život, pravidelně navštěvuji školení o novinkách ve světě designu a moderního bydlení a sleduji aktuální trendy.

Práce designéra je nesmírně tvůrčí a zajímavá práce. Od nápadu k realizaci musí uběhnout potřebný čas, který je jedním z důležitých faktorů, který má přímý vliv na kvalitu zpracování. Tento proces, živý, vyvíjející se organismus mě velmi baví. Dá se tedy říci, že moje práce je mým koníčkem.

Při navrhování  mě nejvíce fascinují světla, hlavně to, jak v jednom okamžiku mohou zcela změnit atmosféru interiéru.  Pověstnou třešničkou na dortu je také vybírání těch správných textilií a tapet, kterých je dnes nepřeberné množství s různými funkčními vlastnostmi, klientovi přímo na míru. Pokud si zákazníci přejí, spolupracuji s nimi i na realizacích a mohu jim také doporučit své ověřené dodavatele.

A můj přístup? Hledám vždy tu nejlepší cestu ke změně tak, aby byl nový domov shodou funkčnosti, krásy a pohodlí a aby se stal příjemným místem pro všechny jeho obyvatele.